TRZECIA EDYCJA TURNIEJU MIAST! ZAGŁOSUJ!


Zagłosuj i pomóż mu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet! Dwie poprzednie edycje turnieju to poważna walka najbardziej aktywnych miast Polski. Zwycięzcą w pierwszej edycji była Rawa Mazowiecka, zwycięzcami drugiej edycji: Gołdap, Sejny, Szydłowiec. Ich mieszkańcy mobilizowali się wzajemnie udostępniając informacje o turnieju, władze miast promowały informacje na swoich stronach – to była naprawdę powszechna mobilizacja!
shutterstock-79629589
Zagłosuj na Gorzów Wielkopolski i pomóż mu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet.

Dwie poprzednie edycje turnieju to poważna walka najbardziej aktywnych miast Polski. Zwycięzcą w pierwszej edycji była Rawa Mazowiecka, zwycięzcami drugiej edycji: Gołdap, Sejny, Szydłowiec. Ich mieszkańcy mobilizowali się wzajemnie udostępniając informacje o turnieju, władze miast promowały informacje na swoich stronach – to była naprawdę powszechna mobilizacja!

W tym roku chcielibyśmy nagrodzić osiem miast. Trzy główne nagrody w postaci rabatu 99% na trzy kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. , II miejsce 100 tys. , III miejsce 50 tys. złotych. Podobnie jak w poprzednich latach będzie to ranking, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Chcemy żeby każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, dlatego stosujemy proporcję ilości głosów do ilości mieszkańców i to ona decyduje o pozycji w naszym rankingu.

Dodatkowo chcieliśmy uhonorować miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w turnieju, otrzyma ono nagrodę w postaci 99% rabatu na kampanię promocyjną o wartości 50 tys. złotych.

Mamy również cztery dodatkowe nagrody dla miast, które zostaną wybrane w głosowaniu jako miasto: ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo oraz bezpieczne . Zwycięskie miasta nagrodzimy 99% rabatem na działania reklamowe o wartości 5 tys. złotych oraz przyznamy im certyfikaty w zwycięskiej kategorii.

Dla użytkowników, mamy konkurs fotograficzny w którym dajemy szansę na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej Zumi i będą nową “tapetą” danego miasta. Na zwycięzców czekają równie nagrody.