Szczecinianka i Eko Szczecinianka Roku 2017 poszukiwana!


Ruszyła ósma edycja popularnego plebiscytu Szczecinianka/Eko Szczecinianka Roku. Do 30 kwietnia można zgłaszać kandydatury pań, które w sposób ponadprzeciętny  w zeszłym roku angażowały się w rozwój naszego miasta. 

Szcz_Roku_2017_banner _550

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. Jego celem jest wyłonienie zwykłych-niezwykłych kobiet, aktywnie działających na rzecz Szczecina.

- To wyjątkowy plebiscyt, ponieważ już sama nominacja jest podziękowaniem za aktywność od środowiska, w którym działa kandydatka do tytułu. – mówi Anna Kornacka, prezeska Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. – Co roku dostajemy kilkadziesiąt  zgłoszeń, co daje nam powód, by sądzić, że w naszym mieście działa naprawdę wiele wyjątkowych pań, a ich praca i sukcesy spotykają się z ogromną życzliwością mieszkańców.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatek do 30 kwietnia 2018 r.

Kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Stowarzyszenia:

https://kobietydlaszczecina.pl/

Z grona zgłoszonych pań, za pośrednictwem głosowania SMS, czytelnicy      Kuriera Szczecińskiego wybiorą swoją laureatkę. Jednocześnie Kapituła       konkursu wybierze 15 nominowanych: 10 do tytułu Szczecinianki Roku 2017 oraz 5 do tytułu Eko Szczecinianki Roku 2017, a spośród nich laureatki tych  tytułów. Wyróżnione panie poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 18 maja 2018r. w Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Koordynator plebiscytu;

Agnieszka Trencinger

516-706-360, 91 813-76-80