Przelew natychmiastowy Express Elixir w GBS Banku!


Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Teraz dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir jest to możliwe.

Dlaczego warto skorzystać z systemu Express Elixir:

  • szybkość – przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • wygoda – wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości elektronicznej lub aplikację mobilną banku i dokonać płatności,
  • bezpieczeństwo – Express Elixir obsługuje KIR, czyli instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

Jak wysłać Express Elixir?

Przelew natychmiastowy Express Elixir możesz zlecić dokładnie tak samo jak przelew standardowy.Nie musisz instalować żadnej aplikacji ani nigdzie się rejestrować. Jedynym warunkiem jest dostępność usługi w Twoim banku i banku odbiorcy.

 

Aby wykonać przelew natychmiastowy, wystarczy przyjść do placówki Banku lub zalogować się do systemu bankowości elektronicznej GBS  Banku i wybrać odpowiednią opcję. Po zleceniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu kilku sekund.

Cennik przelewu natychmiastowego Express Elixir umieszczony został w odpowiednich tabelach opłat i prowizji dotyczących rachunku.