Nowy wiceprezes zarządu GBS Banku


Jadwiga Szymczak została wiceprezesem GBS Banku. Jest odpowiedzialna za zarządzanie sprzedażą i nadzór nad pracą dyrektorów oddziałów. Jadwiga Szymczak jest absolwentką wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz podyplomowych studiów w zakresie zarządzania sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie poszerza wiedzę z obszaru zarządzania na studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Jadwiga_Szymczak_www

Doświadczenie zawodowe zdobywała w: Pomorskim Banku Kredytowym SA (dziś to PEKAO SA), Banku Handlowym w Warszawie SA (obecnie Citibank) oraz w BPH SA. Pracowała na stanowiskach: dysponenta, doradcy klienta korporacyjnego, specjalisty w departamencie bankowości transakcyjnej i finansowania handlu, kierownika Zespołu Obsługi Klienta.

Z GBS Bankiem związana jest od 2002 r. Rozpoczęła tu pracę jako dyrektor oddziału w Myśliborzu. Po roku kierowała już dwoma oddziałami: w Kostrzynie i w Witnicy. W 2005 r. organizowała nowy oddział w Gorzowie Wlkp. W czerwcu 2008 r. została dyrektorem ds. sprzedaży w centrali banku i pełniła tę funkcję do 2 października 2017 r., do czasu powołania na stanowisko wiceprezesa GBS Banku ds. sprzedaży.

Jadwiga Szymczak zastąpiła na stanowisku Wicepreza Zarządu Wiktora Lachowicza, który po blisko pół wieku pracy, przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Więcej: http://szczecinbiznes.pl/ludzie/Jadwiga-Szymczak-wiceprezes-GBS-Banku_5255