Uwaga Konkurs – Młodzi Mistrzowie Oszczędzania!


Krajowy Związek Banków Spółdzielczych rozpoczął zbieranie zgłoszeń do drugiej edycji „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”. W ubiegłym roku mimo konkursowego debiutu w rywalizacji wzięło udział ponad 250 szkół z całego kraju. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się 21 czerwca br. podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej 2016. To właśnie w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia nastąpi rozstrzygnięcie konkursu.mistrzowie_-_kzbs_2-0-0

Celem konkursu jest zachęcanie dzieci ze szkół podstawowych do systematycznego oszczędzania, pogłębianie więzi między szkołami, a bankami spółdzielczymi, jak również promowanie aktywności banków spółdzielczych w obszarze edukacji finansowej dzieci i młodzieży. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie oraz przekazania ankiety i regulaminu szkołom podstawowym zaangażowanym w inicjatywy SKO na terenie działalności Państwa Banku.
Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Pan Tomasz Szymański (tel.: 22 875 30 30, fax. 22 875 30 40, e-mail: t.szymanski@kzbs.org ).
Poniżej zamieszczamy ankietę konkursu i jego regulamin. Zostały one również przesłane do banków spółdzielczych pocztą elektroniczną.