Kup ubezpieczenie Concordia Turysta w Bankowości Elektronicznej!


Drogi Kliencie,
Już teraz możesz zapewnić sobie spokojne wakacje bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki nowej usłudze w ramach bankowości elektronicznej.

Spokój podczas zagranicznego wyjazdu to rzecz bezcenna. Warto więc o niego zadbać, wykupując odpowiednie ubezpieczenie turystyczne.
Od marca, w ramach bankowości elektronicznej, masz możliwość wykupienia polisy Concordia Turysta. To wygodne rozwiązanie, bo spokojny urlop to ważna sprawa.

Kiedy możesz wykupić ubezpieczenie? Nawet w ostatniej chwili. Czy długo to potrwa? Nie, tylko chwilę. Ile kosztuje? Niewiele.

Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się do konta w bankowości elektronicznej.
  2. Wybierz kafelek  „Autodealing”.
  3. Podaj dane dotyczące Twojej podróży, skorzystaj z naszych podpowiedzi i wybierz optymalny zakres ochrony. Następnie wybierz miejsce, do którego się wybierasz, czas pobytu i zakres ubezpieczenia. Jeśli tego nie wiesz – podpowiemy Tobie!
  4. Zatwierdź polisę i opłać w bezpieczny sposób, za pomocą swojego konta.
  5. Wydrukuj polisę, spakuj do walizki i jesteś gotów do drogi.

Tylko teraz możesz skorzystać ze specjalnej zniżki na ubezpieczenie turystyczne – wystarczy, że w pole ‘kod rabatowy’ wpiszesz ‘GBSBANK’. Wysokość składki się obniży, a Ty zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na inne przyjemności.

CU_Turysta_baner_550x166

Dodatkowo dla pierwszego Klienta z każdej placówki, który kupi ubezpieczenie za pośrednictwem konta bankowości elektronicznej mamy niespodziankę dla Turysty – walizkę podróżną oraz plecak (ze zwycięzcami skontaktujemy sie osobiście).

Zagraniczny, wielkanocny wyjazd? Weekend majowy nad brzegiem Morza Śródziemnego? To dobra okazja do zakupu ubezpieczenia Concordia Turysta. Nie zwlekaj!