Kartki świąteczne


Zrobiło się zimno, za oknem deszcz, jesień nadeszła. Nawet się nie obejrzymy, kiedy św. Mikołaj zapuka do okna. Nadchodzi radosny okres rodzinnych spotkań, podarunków i życzeń zdrowia i spokoju. Nasi Podopieczni już piszą listy do św. Mikołaja, już myślą o odwiedzinach bajkowego gościa, o kolorowych prezentach ze swoim imieniem. Niestety dla wielu z nich mogą to być ostatnie Święta Bożego Narodzenia, ostatnie prezenty. Jest to ostatnia chwila na urzeczywistnienie ich marzeń.

Fundacja Dziecięca Fantazja 11. rok zajmuje się spełnianiem marzeń i fantazji dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. W okresie bożonarodzeniowym, jednym z narzędzi pozyskiwania funduszy na dalszą działalność  jest sprzedaż kartek świątecznych. Kartki zdobione, kartki wykonane przez wolontariuszy, cudne projekty dzieciaczków, podopiecznych fundacji. Wszystko to znajdziecie Państwo w naszym najnowszym, ósmym już katalogu.

Mamy nadzieję, że w tym roku, wśród przedstawionych wzorów, znajdzie się coś bliskiego Państwa sercu. Aktualną ofertę znajdziecie Państwo na stronie internetowej fundacji: http://kartki.f-df.pl/galeria_ind.php?t=seriai
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego katalogu.
Pomóżcie Św. Mikołajowi!  Zostańcie Jego pomocnikami, zamówcie nasze kartki! Każde zamówienie przybliża nas do spełnienia świątecznego marzenia odchodzącego dziecka.
Każdy ma prawo do godnej starości, większość z naszych Podopiecznych nie będzie miała tej szansy. Razem możemy rozweselić ich trudne dzieciństwo.