Jak zabezpieczyć zdrowie?


Przed zbliżającym się Dniem Matki warto również pomyśleć o prezencie wyjątkowym i praktycznym. Skoro zawsze życzymy swoim mamom dużo zdrowia, zadbajmy o to, aby ich zdrowie było naprawdę pod dobrą opieką. Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że zdrowie jest najważniejsze. Życzenia zdrowia pojawiają się bardzo często przy wielu okazjach. Zdrowia nie można kupić, można natomiast o nie zadbać – zarówno o własne, jak i swojej rodziny.

Dzień Matki może być idealną okazją, aby wykazać się prawdziwą troską o nasze mamy, zapewniając im ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. CONCORDIA UBEZPIECZENIA doceniając taką postawę wypłaca wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób.

W ramach rozwiązań oferowanych przez CONCORDIA UBEZPIECZENIA, do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby do 60. roku życia. Składka miesięczna za tego typu polisę zaczyna się od  47 zł.

Ważnym powodem, dla którego warto rozważyć zakup ubezpieczenia, jest  szeroki zakres ryzyk objętych ochroną. W ramach polisy ŻYCIE PLUS ubezpieczenie obejmuje również pokrycie kosztów utrzymania i obsługi zadłużenia oraz przerwanie nauki dziecka na studiach wyższych, w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby

tekst: Monika Czekała, GBS Bank.