Goździki, rajstopy i bombonierki- czy Dzień Kobiet jest trendy?


Dla większości Dzień Kobiet to święto będące reliktem przeszłości. Inni kojarzą ten dzień jedynie z „prehistorycznymi” czasami, siermiężnego PRL-u, kiedy podstawowym prezentem były rajstopy, goździki lub bombonierki. Wtedy Panie otrzymywały drobne prezenty, a świętowali przede wszystkim panowie.

A jak ten dzień odbierają Panie?

Anna: Ja, może powiem banalnie ale uwielbiam dostawać kwiaty, w tym dniu szczególnie tulipany :) ale innymi również nie gardzę ;-) Święto jest urocze, miło jak chociaż raz w roku, mężczyźni patrzą na nas łaskawym okiem ;-)

Justyna: Może i święto nie potrzebne, ale czyż nie jest miło jak Twój mężczyzna pamięta i przyniesie Ci bukiet zwykłych tulipanów? Bo ja tulipany uwielbiam :)

Justyna druga :) Osobiście bardzo je lubię: wiem, że odwiedzi mnie tata z kwiatkiem i czekoladą – zawsze pamięta, szwagier z różą, syn da słodkiego buziaka, a męża naciągnę na prezent:)

Wynika z tego, że kobiety chętnie obchodzą ten dzień. Gdyby zdarzyło się jednak tak, że same chciałyby spełnić swoje marzenie lub zakupić sobie rzecz, która jest im bardzo potrzebna (:)), GBS Bank proponuje kredyt bez prowizji:)

Kredyt Najniższa Rata bez prowizji można przeznaczyć na dowolny cel

Teraz korzystając z oferty otrzymujesz również:

  • możliwość rozłożenia spłaty kredytu nawet do 5 lat,
  • prowizja 0% za udzielenie kredytu,
  • niska rata kredytu dopasowana do Twoich możliwości (9,99% – oprocentowania zmienne)
  • elastycznie ustalany dzień spłaty,
  • możliwość ubezpieczenia kredytu (Bezpieczna Spłata), które chroni Twoje zdrowie i życie, zabezpieczając w ten sposób Twoich najbliższych.

Drogie Panie formalności są ograniczone do minimum

Wystarczy przyjść do placówki GBS Banku z dowodem osobistym oraz dokumentem potwierdzającym dochody (PIT i wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące).

Zapraszamy Panie do najbliższych placówek GBS Banku.

tumblr_mpp1ceaSV31r3uzmno1_500

thetasteofsunshine.tumblr.com