GBS Bank partnerem II Barlineckiego Dnia Zdrowia


Z przyjemnością zawiadamiamy, że GBS Bank został partnerem II Barlineckiego Dnia Zdrowia, który odbędzie się 24 marca 2018 r. (sobota) w godz. 09.00-13.00 w Szpitalu Barlinek.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjny program obfitujący w bezpłatne badania m.in. krwi, cytologii, badanie piersi, USG jamy brzusznej, pomiary składu ciała oraz ciekawe wykłady z dietetyki, pediatrii, fizjoterapii i wizażu. Walorem akcji są liczne korzyści dla uczestniczek.

2018.03.24_barlinecki_dzien_zdrowia

„Poczuj przyjemność z dbania o siebie! Weź udział w bezpłatnych badaniach i zyskaj wyjątkowe rabaty!” – zachęca hasło projektu i dodatkowo barlineccy prawdziwi dżentelmeni z plakatu Wszystko po to, by przekonać do profilaktycznych badań jak najwięcej kobiet z Barlinka. Każda z pań biorących udział w II Barlineckim Dniu Zdrowia ma możliwość wylosowania voucheru, bonu lub zaproszenia do gabinetu kosmetycznego lub fryzjerskiego w Barlinku oraz zyskuje wyjątkowe rabaty m.in. na zakup roweru, bielizny damskiej, biżuterii czy na usługi kosmetyczno-fryzjerskie

Celem projektu jest zwiększanie świadomości pacjentów odnośnie profilaktyki zdrowotnej, promocja zdrowego trybu życia, zwiększenie dostępności do usług medycznych oraz przekonanie barlinianek, że dbanie o siebie daje przyjemność i korzyści!

Szczegółowy program II Barlineckiego Dnia Zdrowia jest dostępny na stronach Organizatorów: Fundacji Joy Aim www.joyaim.pl oraz Szpitala Barlinek www.szpitalbarlinek.pl

 Tej wiosny Barlinek rozkwitnie najpiękniej!

dzien-zdrowia-marzec-plakat_550