Concordia Plus – ubezpieczenie budynku/lokalu to nie wszystko…


…możesz więcej! Bramy z siłownikami i domofonem, altanki, panele słoneczne, miejsca postojowe, nagrobki itp.

Ubezpieczenie Concordia Plus w GBS Banku to nie tylko możliwość ubezpieczenia stałych elementów i ruchomości w mieszkaniu czy domu. Concordia pomaga zadbać, aby Państwa klient miał możliwość kompleksowego ubezpieczenia swojego majątku.

Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

W ramach jednej polisy Concordia Plus, wraz z domem lub mieszkaniem, można ubezpieczyć garaż wolnostojący, budynek gospodarczy, panele słoneczne, ogrodzenia, bramy, altanki, a nawet nagrobki.

Właściciele powinni pamiętać o aktach wandalizmu, ochrona ubezpieczeniowa obejmuje także umyślne zniszczenie ogrodzenia i bramy wraz z domofonem i siłownikami!

Nie zapominajmy o coraz bardziej popularnych panelach słonecznych – Concordia obejmuje ochroną nie tylko kolektory słoneczne, ale i ogniwa fotowoltaiczne, a udzielana ochrona nie ogranicza się do ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych, a obejmuje także ryzyko kradzieży zwykłej i wandalizmu.

Ubezpieczając mieszkanie warto pamiętać o objęciu ochroną miejsc postojowych znajdujących się poza budynkiem – zaliczamy je do kategorii budowli – oraz o mieniu przechowywanym w przynależnych do mieszkania komórkach lokatorskich i pomieszczeniach gospodarczych. To wszystko może być chronione!